Fallout 4 Wasteland Workshop DLC

Evde DeathClaw Beslemek İsteyenler İçin

Fallout 4’ün ilk çıkan DLC paketi Automatron’un  ardından Wasteland workshop DLC’si karşımızda. DLC dediysek öyle yeni görevler itemler falan beklemeyin diyerek hevesinizi kursağınızda bırakayım.  Wasteland Workshop bana hiç tat vermedi itiraf edeyim. Yaş sınırı 13-16 arası oyuncu kitlesi için çıkarılmış izlenimi var. Bu DLC ile birlikte oyuna gelen tek ve gözle görülür yenilik oyun içerisindeki belli başlı hayvan ve düşmanları kafeslerde tutabiliyor olmanız ve birbirleriyle savaştırabiliyor olmanız. Bunun dışında hiç bir yenilik beklemeyin.

fallout-4-wasteland-workshop.jpg

 

Fallout 4 ün oyuncu kitlesinin çoğu  şu zamanlarda oyundaki hemen hemen tüm görevleri bitirmiş halde ve hala inatla sıkılmadan Commonwealth’da o settlement senin bu settlement benim gezmeye devam ediyorlar. Level’ları 85 ve üstü olmuş ve nerede bir aksiyon görse koşa koşa giden bu oyunculara sevgili bethesda vere vere kafes veriyor. Merdiven çıkmayı bilmeyen settlerlarla oyuncular uğraşsın, yatağını bulamayıp uyumayan settlerlarla oyuncular uğraşsın dursun hala.  Görevler bittikten sonra oyunda kalan tek aksiyon olan Settlement baskınlarına hiç bir düzeltme yenileme getirmesin Bethesda efendi. Kasaba insanları yemek ve uyumak dışında hiç bir eşya ile etkileşime girmesin, yapılan onca dekorlar kasaba tasarımları görsel bir detay olarak kalsın, diyerek buradan kendilerine göndermemi yapayım üzüntümü dile getireyim istedim.

Sırada devasa bir DLC olacağı haberleri ortalıkta dolaşan Far Harbor DLC paketi var. Haziran ayında çıkacak olan paketin ön satışı 20 Euro civarında. Fallout Dünyası 4 ile birlikte çok büyük ve güzel bir değişimin içerisine girdi. Oyuncuları daha da içine çekecek bir konsept yakaladılar. Umarım bunu yarıda bırakmazlar.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın